Tárnok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halász utca

+2
marcsi47
Admin
6 posters

Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  Jégkoko 2008-05-04, 18:01

Amugy ott a temető mögötti részen már hónapok óta nem történik semmi. Elég gyakran járok arra és egy teherautó se mozdult el még a helyéről. Szóval ne várjunk ezektől túl sokat.

Jégkoko

Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2008. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty na,mi van?

Témanyitás  kofara 2008-04-17, 16:23

Ebben a községben nem hiszem el,hogy 2-3 ember nettezik,talán csak félnek véleményt nyilvánítani, vagy jó ki lettek fizetve a jelenlegi régészeti földekért,most zippzár behúzva?!!!!!!!!!!!! Exclamation Question

kofara

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty haleluja

Témanyitás  kofara 2008-04-17, 16:16

Nagyon köszönöm a felvilágosítást, tényleg nagyon kedves vagy, de hogy a polgármester ÚR mit mondott,és mikor, hiszek Neked. Van egy sanda gyanúm, hogy ezek a beruházások talán választásokra készen lesznek,/de se csatorna,se beton út/ és vállukat veregetve ,megdicsőülve fogják a szájukat tépni,hogy milyen f.gyerekek!!!!


A hozzászólást kofara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-04-17, 17:04-kor.

kofara

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  Admin 2008-04-17, 15:56

Kedves Korafa!

Én egy lakossági fórumon voltam és a Polgármester Úr azt nyilatkozta, hogy ott egy Spanyol cég épít logisztikai központot sok munkahelyet teremtve, figyelmbe véve a környezetvédelmet is. Én minden nap arra jövök el kocsival és látom, hogy már a zajvédő gátat is megépítették.Jelenleg régészeti feltárás folyik a területen és még eltart egy darabig a talált leletek miatt.
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Ja

Témanyitás  kofara 2008-04-17, 15:42

Lehet,hogy nem is logisztikai telepet akarnak, hanem bővíteni a temetőt,hogy akik nem értenek egyet velük,s lehet hogy ezek többen vannak, el tudják valahová kaparni magukat!!!!!!!!!!


A hozzászólást kofara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-04-17, 16:34-kor.

kofara

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Tárnokról

Témanyitás  kofara 2008-04-17, 15:34

Köszönöm az üdvözletet,jól esett!Én csak annyit szeretnék hozzászólni,hogy kb.másfél év alatt csak szöveg van + nem tudam kinek a pénzén kiadott Fidesz újság,Tárnokért,vagy valami hasonló cimmel!.Annyi biztos,hogy sok dolga a polgármesterünknek nincs,mivel elég bőven irogat az újságba.Feltételezem,nem író volt előző életébe?!Ja,és az iskolák eladása pottom pénzekért,és új építése milliárdokért,na ez a nem semmi!!! Már ebből az írásból kiderül,hogy én a szív oldalán állok,és mindent észre fogok venni,sőt le is írom,ennyit az ijesztgetésről!!!!!!!!!!!! Exclamation Question


A hozzászólást kofara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-04-17, 16:36-kor.

kofara

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  Admin 2008-04-17, 15:03

Kedves Szilvia!

Azt lehet tudni, hogy kiírták a közbeszerzési pályázatot ezeknek a begyűjtése meg is kezdődött. Sajnos elég nagy pénzért vállalták a vállalkozók és az áralkuk sem vezettek eredményre. Ez egy fórumon hangzott el, illetve Sándor infója is alátámasztja ezt egy másik fórumon.
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  reginasimon@t-online.hu 2008-04-17, 14:35

Kérdésem lenne! A másik forumon is feltettem, arról szoltak a hírek tavaj ,hogy átépítik a vasút állomást, mokor? Szilvia

reginasimon@t-online.hu

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Apr. 17.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  consus 2008-04-02, 15:56

NA VÉGRE:)Smile



marcsi47 írta:Sziasztok!
Azt hallottam, hogy a logisztikai cég megkezdi az épitkezést a temető mögötti területen. Végre látni a fejlődést a településen. Tegnap kint jártunk és az ott emelt mesterséges domboknak köszönhetően nem volt zaj pedig mentek rendesen a traktorok.

consus

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Feb. 27.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  marcsi47 2008-04-01, 15:16

Sziasztok!
Azt hallottam, hogy a logisztikai cég megkezdi az épitkezést a temető mögötti területen. Végre látni a fejlődést a településen. Tegnap kint jártunk és az ott emelt mesterséges domboknak köszönhetően nem volt zaj pedig mentek rendesen a traktorok.

marcsi47

Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Halász utca

Témanyitás  Admin 2008-03-12, 13:34

.
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

Halász utca Empty Re: Halász utca

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.