Tárnok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mit tehetünk a gyorshajtók ellen?

+8
kabara
istvan
Zsu
Szolosz
Bitó Sándor
BÉLA
Eri
Admin
12 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mit tehetünk a gyorshajtók ellen? - Page 2 Empty Re: Mit tehetünk a gyorshajtók ellen?

Témanyitás  BÉLA 2008-01-09, 19:43

Véleményem szerint csak mindenkinek elkéne végezni a munkaköri kötelességét.Én még sem rendőrt, sem közterület felügyelőt nem láttam a Halász utcában a temető környékén, hogy egy tehergépkocsit is megállítottak volna. Ha nem így van elnézést kérek de akkor másolják ide, hogy mennyi embert büntettek meg illetve hányan váltottak engedélyt az áthaladásra.
Néhány nap ellenörzés és büntetés meghozná a kivánt eredményt és nem kellene technikai eszközökre költeni!
Üdv:Béla

BÉLA

Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Mit tehetünk a gyorshajtók ellen? - Page 2 Empty Re: Mit tehetünk a gyorshajtók ellen?

Témanyitás  Eri 2008-01-09, 01:24

Nem tudom, mennyire költséges és bonyolult lenne az állandó sebességmérő kamerák kihelyezése a főbb utcákra, de én ezt a módszert gondolom a leghatékonyabbnak. Most már kibújni sem lehet a szankció alól.

Eri

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

Mit tehetünk a gyorshajtók ellen? - Page 2 Empty Mit tehetünk a gyorshajtók ellen?

Témanyitás  Admin 2008-01-08, 20:46

Mindenki tapasztalja hiszen itt él Tárnokon, hogy gyakran látni olyan gépkocsikat, kamionokat amik jóval meghaladják a megengedett sebességet. Nem ritka a 80-100 km/h száguldozás veszélyeztetve ezzel a biztonságunkat. Mit tudnánk tenni azért, hogy visszaszorítsuk a száguldozókat?
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

Mit tehetünk a gyorshajtók ellen? - Page 2 Empty Re: Mit tehetünk a gyorshajtók ellen?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.