Tárnok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A közbiztonság

+3
nita
Admin
marcsi47
7 posters

Go down

A közbiztonság Empty Vandalizmus

Témanyitás  Virtus 2009-05-06, 13:20

Én csak most akadtam erre a kiválló fórumra és kérdezni szeretnék a Polgármester Úrtól és a Tárnokőrtöl. Miért tűrjük azt, hogy vandálok tönretegyék a kihelyezett közlekedési tábláinkat, lefujjanak köztéri szobrokat, házakat? Én ma reggel a Fő utcában megpofoztam egy "suttyót" aki éppen arra készült, hogy a Szent szobrot a parkban készült kiszínezni a flakonokat pedig elkoboztam. Tudják mibe került ez a kis "suttyó szüleinek? A reklámszatyorban 12000 Ft-os számla volt. Most már van nekem is és ha legközelebb találkozom ilyenekkel akkor én Őket fogom lefújni.

Virtus

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. May. 06.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Zoé 2008-08-09, 10:54

"Nadrágot a szabóval ,TV-t a tv-szerelővel!
Valakinek megkéne hallani!!
Tárnokon kérdezik a mezőőrt mit tudsz tenni a határban egy szál magadban egy szál motorral ,ha tetten érsz valakit ,jön a határozott válasz : semmit!!!
Ha állítása szerint ez igy van ez jó bőven kidobott pénz igy ,nem de?

Zoé

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Bitó Sándor 2008-04-01, 20:31

marcsi47 írta:Kedveseim!

Azt hiszem hogy nem egy faluban laktok. Az álltalatok említett utcák inkább közöknek nevezhető és többségük murvás illetve köves és nem földút.
Marcsi47

Ön mikor járt ezekben az utcákban??? Én ugyanis itt lakom a szomszédságukban ezeknek az utcáknak. Ezekben az utcák mindegyikében átlag 30 lakóház van.Igaz, hogy majdnem mindegyik zsákutca de a többségük bizony földes. Valamikor tettek rá egy kis murvát de aszfaltozva nem voltak.

Bitó Sándor

Hozzászólások száma : 22
Age : 53
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  marcsi47 2008-04-01, 15:25

Kedveseim!

Azt hiszem hogy nem egy faluban laktok. Az álltalatok említett utcák inkább közöknek nevezhető és többségük murvás illetve köves és nem földút.

marcsi47

Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Bitó Sándor 2008-03-29, 21:04

Kedves Attila

Sajnos igaza van Péternek.
A teljesség igénye nélkül a földes utcák:Egri, hatvani, debreceni, szegedi, győri, ceglédi, pápai, siklósi, duna, tisza, illetve a író,költő nevű utcák egy része a testvériség utcától a Benta utcáig.

Bitó Sándor

Hozzászólások száma : 22
Age : 53
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Admin 2008-03-29, 16:53

Kedves Péter!

Ne haragudj de te hol élsz nem Tárnokon? Én itt a telepüéásen földes utat csak ott láttam ahol most épül az uj utca és csak három ház van.

Nikos
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  somogyipeter 2008-03-29, 00:17

Admin írta:Kedves Nita!
nincs földes út
Üdv: Nikos

Hat azert ez igy ebben a formaban nem igaz, rengeteg földes ut van es annal kevesebb csatorna!
somogyipeter
somogyipeter

Hozzászólások száma : 25
Age : 58
Registration date : 2008. Feb. 21.

http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8932256

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  nita 2008-03-28, 20:33

Köszönet Nektek a hozzászólásokért!
Igazából erre számítottam, de én is csak emberből vagyok. Hiába hall és tapasztal az ember előzőleg számtalan pozitív véleményt, ha csak egy rossz is társul hozzá, addig nem nyugszik míg utána nem jár a valóságtartalmának. Valójában az érdekelt igazán, hogy milyen gyakorisággal fordulnak elő nálatok (előfordulnak-e egyáltalán) a sztereotípiáknak is alapot adó megélhetési bűnözések és egyéb - adott esetben az országos átlaghoz képest szélsőségesnek mondható - problémák. Nem illik magyarázkodni, nem is szándékozom csupán a nyugodt lelkiismeretem érdekében foglalkoztam ezzel a kérdéssel is, de azt hiszem mostmár ezzel a lendülettel félre is tehetem. Egyrészről olyan válaszokat kaptam amelyeknek örülhettem, másrészt pedig az invitálásnak már részben eleget téve a párom épp a napokban látogatott el Tárnokra, őt megnyerte a hely. Ráadásul 'kicsi a világ' alapon egy régi ismerősébe is belebotlott, aki szintén elég régen él már ott és csak ajánlani tudta.
Mégegyszer hálás köszönet a válaszokért! Remélem a terveink szerint alakulnak a dolgaink és hamarosan ott élhetünk majd magunk is!
nita
nita

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Admin 2008-03-28, 14:19

Kedves Nita!

Csatlakozom Sándor véleményéhez. Tárnokon jó a közbiztonság. Mi a "falu" részre költöztünk néhány éve és nem hallottunk arról, hogy valami probléma lett volna. A szomszédok és az utca is nagyon hamar befogadott bennünket, szóval jól érezzük itt magunkat. Érden is nagyon sok házat néztünk és az ingatlanosok bennünket is lebeszéltek és azért tapasztaltuk is, hogy merőben más és barárságosabb is Tárnok. Kedvesek és barátságosak az emberek és az úthálózttal sincs baj, nincs földes út. Kérlek látogassatok el hozzánk, nézzetek körül.

Üdv: Nikos
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Bitó Sándor 2008-03-27, 20:13

Kedves Nita

Én születésem óta Tárnoki lakos vagyok.Nem hiszem, hogy olyan rossz nálunk a közbiztonság, mint ahogyan azt neked beállították.Szerintem országos átlag alatt vagyunk, már ami a bűnözést illeti.Én soha nem költöznék át Érdre, mivel szerintem itt Tárnokon nagy általánosságban nagyon rendesek és barátságosak az emberek.Az ingatlan árak szinte azonos szinten vannak, és a közlekedés sem olyan veszélyesen rossz, mint azt állítják.
Talán egyik hétvégén nézzetek szét Tárnokon és azt hiszem nem fogtok csalódni.
A romákról meg csak annyit, hogy igaz vannak itt is de közel sem annyian/ százalékos arányban a lakossághoz mérten / mint Érden.Nálunk be tudtak illeszkedni és nincs több baj velük sem mint a többiekkel.Egyébként a családi házak építését ők végzik, szerintem nagyon jó minőségben.Legalább is az utóbbi időben nem sok panaszt hallottam rájuk.Ha választanotok kell Érd és Tárnok között, én mindenféleképpen Tárnokot ajánlom.

Üdv. Bitó Sándor

Bitó Sándor

Hozzászólások száma : 22
Age : 53
Registration date : 2008. Jan. 07.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Közbiztonság

Témanyitás  nita 2008-03-27, 12:35

Sziasztok!
Terveink szerint tárnoki lakosok leszünk majd magunk is, de a végső döntést egyenlőre még nem hoztuk meg. Nekünk amúgy nagyon szimpatikus helynek tűnik a településetek, de hallottunk róla hideget meleget is. Hideget épp érdi lakosoktól. Azt mondják nálatok rossz a közbintonság és sok a roma etnikumhoz tartozó lakos is. Őszintén szólva az információt azért nem értem, mert az összes ingatlanközvetítő melegen eltanácsolt minket az Érden történő ház/lakás vásárlástól, pont azzal az indokkal, hogy ott nagy arányú a roma lakosság. Megtudnátok velem osztani pár a valóságot fedő információt ebben az ügyben csupán azért, hogy a lelkiismeretes döntést hozhassunk megnyugodva, hogy minden szempontból tájékozottan döntöttünk. Ligetben gondolkodunk. Tudjátok ajánlani?
Előre is köszönjük a segítségeteket!

Egyébiránt remélem nem fed meg senki a manapság kényes témájúnak számító kérdésemért, nem vagyunk sem rasszisták sem fajgyűlőlők sőt még fajvédők sem. Egyszerűen azzal szeretnénk tisztában lenni, hogy milyen környezetben tervezzük életünk első saját tulajdonú ingatlanát megvásárolni. Ha szándékaim ellenére bármilyen módon megsértett volna bárkit a feltett kérdés, attól ezúton kérek elnézést! Mégeszer előre köszi a választadóknak!
nita
nita

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Admin 2008-02-18, 19:11

Figyeljünk jobban az idegenekre. Azt tapasztaltuk, hogy nálunk (Fő u.) valaki megpiszkálta a kapu zárszerkezetét legalább is erre gyanakszunk.
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Admin 2008-01-13, 19:51

Igen itt a "falu" részen nincs is baj a közbiztonsággal, legalább is nem hallani ilyen dolgokról. Szerencsére a szomszédok nyitott szemmel járnak és ha valami szokatlan dolgot tapasztalnak akkor azonnal intézkednek. Itt még a házak előtt a személygápkocsik állhatnak letekert ablakkal is. Vigyázunk egymás értékeire. Figyelünk. Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 111
Age : 61
Registration date : 2008. Jan. 05.

http://www.nikosz.hu

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty A közbiztonság

Témanyitás  marcsi47 2008-01-09, 12:42

A mi részünkön a faluban én nem panaszkodhatok a biztonságra. Nem is hallani arról, hogy valahol betörtek volna, vagy esetleg valami olyan dolog történt volna. Sajnos a hegyen más a helyzet. A mi részükön azért a szomszédok figyelnek és ez megnyugtató.

marcsi47

Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2008. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

A közbiztonság Empty Re: A közbiztonság

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.